OLAĞAN KURULUŞ MÜDÜRLERİ YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR Başkanlığında, Olağan Kuruluş Müdürleri Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Tokat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğümüzde gerçekleştirildi.
İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürü ve Kuruluş Müdürlerimizin katıldığı toplantının açılış konuşmasında İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, "Öncelikle toplantıya katılan tüm kuruluş müdürlerimize teşekkür ediyorum. Zorlu bir o kadarda keyifli bir yılı daha geride bıraktık. Yıl boyunca tüm kuruluş müdürlerimizle birlikte koordineli çalışarak zorlukları aştık, Emeği geçen bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum " dedi.
Toplantı, 2017 yılının değerlendirilmesi konusu, kuruluşlarımızın 2018 yılı hedefleri başta olmak üzere belirlenen gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.
Toplantı devamında İl Müdür Yardımcımız Hülya ÖZDEMİR, Güngör YÜCE, Kemalettin ERYILMAZ ve Şube Müdürümüz Osman ERDEM, kendi görev ve sorumluluklarında olan birimler hakkında 2017 yılı içerisinde yapılan çalışmalar hakkında sunumlarını yaptı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşların hizmet modelleri daha kaliteli ve nitelikli hale getirmek amacıyla neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunulurken, kuruluş müdürlerimizin istek ve önerileri dinlendi ve toplantı sonlandırıldı.