Olağan Kuruluş Müdürleri Ağustos Ayı Toplantısı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde Gerçekleştirildi

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR başkanlığında toplanan; İl Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürümüz ve Kuruluş Müdürlerimiz, olağan kuruluş müdürleri toplantısını Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde gerçekleştirdi.
Toplantı açılış konuşmalarını yapan İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, “Hepinizin geçmiş Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve sıhhatle tekrarına kavuşmanızı dilerim. Kurban Bayramında bizleri ve protokol üyelerini ağırlayan yatılı kuruluşlarımız idarecileri ve personeline teşekkürlerimi sunuyorum. Bir önceki toplantıdan günümüze kadar geçen süre içerisinde 15 Temmuz Milli Birlik ve Mücadele Günü etkinlikleri kapsamında halkın zaferinin sene-i devriyesini coşkuyla kutladık. Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğümüz bünyesinde “Oyuncak Kütüphanesi” projesi kapsamında hazırlanan “Oyuncak Evi’nin açılışını yaptık. Kuruluşumuz bünyesinde korunma ve bakım altında kalan çocuklarımız kardeşleri ve arkadaşları ile burada daha verimli zamanlar geçirebilecekler. Turhal Cumhuriyet Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklarımızın sünnet merasimlerini gerçekleştirdik. Yine İl Müdür Yardımcımız Hülya ÖZDEMİR’in öncülüğünde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı oluşturma sürecine başladık. İnşallah yakın zamanda ilimizde konuyla ilgili bir çalıştay gerçekleştireceğiz.” Diyerek yapılan çalışmalar hakkında kısaca hatırlatmalar yaptı ve emeği geçen tüm kuruluş idareci ve personellerine teşekkürlerini sundu.
Sözlerine yapılan etkinliklerle son veren İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, toplantı gündemlerinin görüşülmesi üzere sözü kuruluş müdürlerine bıraktı.
Toplantı devamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşların hizmet modelleri daha kaliteli ve nitelikli hale getirmek amacıyla neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunurken, Kuruluş Müdürlerimizin aylık yapmış olduğu faaliyetler sunumu, istek ve önerileri dinlendi.