Mesai Sonrası Ziyaretlerimizde Kurumumuzdan Evde Bakım Hizmeti Alan 2 Aile Ziyaret Edildi

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, mesai saatlerinin ardından İl Müdürlüğümüz hizmetlerinden olan Evde Bakım Hizmeti’nden yararlanan 2 aileyi ziyaret etti.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR gerçekleştirdiği ziyaretlerde engelli yakınlarının bakımını sağlayan ailelere, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sayın Bakanımız Fatma Betül SAYAN KAYA Hanımefendi’nin selamlarını iletti.
Bakanlığımız hizmeti olan Evde Bakım Hizmetinden yararlanan ailelerin, engellisine daha iyi, doğru hizmeti verebilmesi, İl Müdürlüğümüz hizmetlerini öğrenebilmesi ve yararlanılan hizmetin yanı sıra varsa ailelerin ihtiyaçlarını öğrenmek amacıyla ziyaretler gerçekleştiren İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR; “Toplumumuzun dezavantajlı bireyleri olan engelli vatandaşlarımıza bakım hizmetini yapan aile bireyleri ve yakınları; bu hizmeti yürütürken kendinden fedakârlık etmesi ve engelli vatandaşımızın hayata tutunması için gösterdiği gayret maddi ölçülerle karşılanamayacak bir hizmettir. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak bizler de bu bakım hizmetini yürüten cefakâr ve fedakâr vatandaşlarımıza bu hizmetleri daha kaliteli yürütebilmeleri için bilgilendirme çalışmalarının yanı sıra ailelerin engellisi için başka bir ihtiyacı var mı öğrenmek amacıyla ailelerimizi ziyaret ediyoruz.” Dedi.
Sözlerinin devamında ÖZDEMİR, “İnşallah ilimizde bu hizmetten yararlanan tüm vatandaşlarımızı ziyaret edip, karşılaştıkları zorluklarda yanlarında olacağız ve engelleri ortadan kaldıracağız.” Diyerek sözlerine son verdi.,