KURBAN BAYRAMINDA YAŞLILARIMIZ, ENGELLİLERİMİZ, ÇOCUKLARIMIZ VE ŞEHİT YAKINLARI İLE GAZİLERİMİZİN YANINDAYDIK

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makanıma erişmiş olmak temennisiyle geçirdiğimiz mubarek Kurban Bayramında kurumumuzdan hizmet alan yaşlı, engelli, kadın ve çocuklarımız ile şehit yakınlarımız ve gazilerimizi ziyaret ederek bayramlaştık.
Kurban Bayramının 1. gününde Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, Tokat Milletvekili Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR, Tokat Milletvekili Kadim DURMAZ, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet ARIKAN, İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin POLAT ve İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR',n katılımlarıyla Huzurevi Müdürlüğünde kalan yaşlılarımız ziyaret edildi. Bayram Kahvaltısını İl Protokolü ile birlikte yapan yaşlılarımızın memnuniyeti sözlerine de yansıdı. Kahvaltı öncesinde başta Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN olmak üzere tüm protokol, yaşlılarımızın tek tek ellerini öperek bayramlarını kutladı. Kahvaltı sonrasın tüm yaşlılarımıza bayram hediyesi takdim edildi.
Daha sonra İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR Çocuk Evleri Sitesi ve Bakım ve Rehabiltasyon Merkezi Müdürlüklerimize giderek burada kalan çocuk ve engellilerimizin bayramlarını kutladı. Yaptığı ziyaretlerde kuruluş çalışanlarının da bayramlarını kutlayan İl Müdürümüz, buradaki programından sonra Şehit Yakınlarımız ve gazilerimize ziyaret gerçekleştirerek, onları bayramda da yalnız bırakmadı.
Kurban Bayramı münasebetiyle Erbaa, Turhal ve Niksar İlçelerimizde bulunan Sosyal Hizmet Merkezlerimiz idarecileri ve çalışanları ilçelerde bulunan Şehit Yakınları ve Gazilerimizin bayramlarını kutlayarak onları yalnız bırakmadı.
Kurban Bayramının 2., 3. ve 4. gününde de ziyaretlerine devam eden İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Niksar İlçemizde bulunan Niksar Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek, kuruluşumuzda kalan kızlarımızla bayram sohbeti gerçekleştirdi. Çocuklarımızla çay içip sohbet eden İl Müdürümüz, bayramların paylaşma duygusunu arttırdığını ifade ederek, bayramların manevi havasını solumanın insanlık için eşsiz bir fırsat olduğu dile getirdi.
Niksar Çocuk Evleri Ziyaretini akabinde Özel Niksar Nedim Karataş Bakım Merkezinde kalan yaşlılarımızı ziyaret eden İl Müdürümüz, tek tek tüm yaşlılarımızı gezerek bayramlarını kutladı.