İl Müdürümüzden Mesai Sonrası Ev Ziyaretleri

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve Şube Müdürümüz Osman ERDEM, şehit yakınlarımız ve kurumumuzdan hizmet alan engelli ailelerimizi mesai saatleri sonrasında ziyaret etti.
Öncelikle Niksar Yolkonak Beldesinde ikamet eden Şehit Salih KÖKLÜKAYA'nın ailesi ziyaret edildi. İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Şube Müdürümüz Osman ERDEM ve İl Müdürlüğümüz Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi Sorumlusu İbrahim KALKAN tarafından, 1998 yılında 
Er olarak vatani görevini yapmakta iken Sakarya/Hendek’te şehit olan SAlih KÖKLÜKAYA.'nın babası Ali KÖKLÜKAYA ile sohbet eden İl Müdürümüz ÖZDEMİR, "Vatanımız savunmasında gözünü kırpmadan hain saldırılara göğüs gererken şehadete ulaşan evladınızın acısını sizlerle paylaşıyorum. Onların vatan için yaptıkları fedakarlık hiçbir şekilde ödenemez. Vatan sevgisini ve millet bilincini sürekli diri tutmak için şehitlerimizi ziyaret etmeli ve onların yaptığı fedakarlığı anlamalıyız.  Şehadet şerbetini içmek herkese nasip olmaz. Rabbim bu mükafatı Salih kardeşimize nasip etti. O yüce mertebede inşallah sizlerden şefaatçi olacak." dedi. Ardından Tokat Merkezde ikamet eden 1994 yılında Mardin'de vatani görevini yaparken şehit olan Şehit Memet SADIK'ın ailesi ziyaret edilerek ailenin dilek ve sorunları dinlendi.
Daha sonra Tokat Merkezde ikamet eden ve kurumumuzdan Evde Bakım Hizmeti alan engelli O.G. ziyaret edildi. Ziyarette engellimiz ve ailesi ile sohbet eden İl Müdürümüz, her zaman ailenin yanlarında olduklarını ifade ederek, herhangi bir sıkıntı veya sorun anında kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.