İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, İlimiz Merkezinde Hizmet Veren İlkadım Gündüz Bakımevi ve Asrın Çocuk Kulübüne Ziyarette Bulundu

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, İlimiz Merkezinde hizmet veren Özel Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulubüne ziyarette bulundu.
İlk olarak İlkadım Gündüz Bakımevi Müdürlüğünü ziyaret eden İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, kuruluşun sorumlu müdürü ve kuruluşta görev yapan personelle görüş alış-verişinde bulundu. Ardından diğer bir özel kuruluş olan Asrın Çocuk Kulübünü ziyaret etti. Kuruluşları ziyaretinde ÖZDEMİR,  Çocuklarımızın gün içerisinde zaman geçirdikleri hobi odaları ve dersliklerini gezdi Ayrıca İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, çocuklarımızın yemeklerinin hazırlandığı kuruluş mutfağında da incelemelerde bulunurken, saklanan yemek numunelerini de kontrol etti.
Miniklerle tek tek ilgilenen ÖZDEMİR, çocukların iyi ve doğru olarak yetiştirilmesinin çok önemli olduğunu birkez daha vurgularken. Çocuklarımıza gelecekte seçecekleri mesleklerde dahi bugün verilen eğitimin etkili olduğunu ifade etti.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, verdikleri güzel hizmetten dolayı kuruluş personellerine teşekkürlerini sunarken kuruluş ziyaret defterine de iyi dileklerini yazmayı unutmadı.