İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Bir Engellimizin Daha Umudu Oldu

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, ilimiz merkezinde ikamet eden bir engellimizin daha umudu oldu.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, ilimiz merkezi Topçubağı Mahallesinde ikamet eden ve geçirmiş olduğu rahatsızlık dolayısıyla 10 senedir hareket kabiliyetini yitiren Meliha YANAR’a ulaşarak temin edilen tekerlekli sandalyeyi hediye etti.
Yakınları yanında kalan YANAR, İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’e teşekkürlerini sunarken, İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, öncelikle Meliha YANAR’ın yaşamış olduğu sıkıntılara bir nebze olsun çare olabilmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Bu hediye için kendilerinin aracı olduğunu asıl teşekkürün devlet büyüklerimizin hakettiğini vurguladı.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Meliha YANAR’ın tedavisi için İl Müdürlüğümüz bünyesindeki engelli aracını tahsis ederek tedavi sürecini hızlandırdı.
Ayrıca ÖZDEMİR, İl Müdürlüğümüz Engelli Hizmetleri ve Yaşlılar Birimi iş ve işlemlerinden sorumlu Müdür Yardımcımız Güngör YÜCE’ye talimat vererek akrabaları yanında kalan Meliha YANAR için Evde Bakım Hizmeti incelemeleri yapılmasını ve bu hizmetten yararlandırılması işlemlerini başlattı.