"HAYATIN İÇİNDE KADIN" Fotoğraf Sergisi Büyük Beğeni Topladı

İl Müdürlüğümüz tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenlemiştir.
Bu etkinliklerimiz kapsamında İl Müdürlüğümüz ve TOFSAD (Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği) ortaklığı ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel fotoğrafların yer aldığı ve Tokat Yağıbasan Medresesinde açılan fotoğraf sergisi büyük beğeni topladı.
“HAYATIN İÇİNDE KADIN” temalı serginin açılış törenine, ilimiz protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, dernek başkanları ve çok sayıda sanatsever katıldı. 
Yoğun katılımın olduğu serginin açılış kurdelesini, İl Müdür Yardımcımız Hülya ÖZDEMİR , kadın protokol mensupları ve protokolümüzün eşleri birlikte kesti. İl Müdür Yardımcımız Hülya ÖZDEMİR, bu sergi aracılığıyla tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.            
Kadınların; üretkenliğin, birleştiriciliğin ve fedakarlığın temsili olduğunu belirten İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR;  "Ailenin temel taşı da kadınlardır. sözü günün en güzel ifadesidir. Peygamber Efendimizin, 'Cennet annelerin ayakları altındadır' hadis-i şerifi de dinimizin kadınlara verdiği önemin en önemli göstergesidir" diye konuştu.
Sözlerinin devamında ÖZDEMİR, “Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarken, TOFSAD Derneği yönetici ve üyelerine bizlere serginin açılışında verdikleri destek için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
Açılışın ardından sergiyi gezen protokol mensupları ve sanatseverler, beğenilerini sunarken, fotoğrafları çeken TOFSAD üyelerinden fotoğrafların hikâyesini dinledi.