GOP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Çocuklarımızı İftar Sofrasında Ağırladı

İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarımızda koruma ve bakım altında kalan çocuklarımız, iftarda Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN’in misafiri oldu.
Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN,  İl Müdürlüğümüze bağlı Tokat Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ve Çocuk Evleri Kordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kalan çocuklara iftar yemeği verdi.
İftar programında, çocuklarımıza İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Şube Müdürümüz Osman ERDEM ve kuruluş yetkilileri eşlik etti.
Programında yaptığı konuşmada her yıl geleneksel olarak iftar yemeği verdiklerini kaydeden ŞAHİN, “Burada asıl amacımız genç öğrencilerimize, çocuklarımıza üniversitemizi tanıtarak onları geleceğe hazırlamak için buluşuyoruz. Ramazan ayıda buluşmamıza vesile oldu. Onların her zaman yanlarında olduğumuz hatırlatıyoruz. Üniversite eğitiminin ne kadar önemli olduğunu gösteremeye çalışıyoruz. İnşallah çocuklarımızla gerçekleştirdiğimiz bu sohbet çocuklarımızın geleceğe yönelik yapmış oldukları planlarda etkili olur’’ dedi.
Çocuklarımız, Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN’e iftar programı için teşekkür ederken, ŞAHİN’i kendi evlerine iftar yapmak üzere davet ettiler.