ÇOCUKLARIMIZ SATRANÇ TURNUVASINDA KIYASIYA YARIŞTILAR

İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarımızda korunma ve bakım altında kalan çocuklarımız, İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Satranç Turnuvasında birbirlerine üstünlük sağlamak üzere ter döktüler.
Tokat Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi’nde yapılan turnuva ortaokul ve lise grubundan 16 çocuğumuzun katılımıyla gerçekleşti.
Çocuklarımız kendi kategorilerinde 5’er karşılaşma yaparak turnuvayı sonlandırdılar.
Gerçekleşen müsabakalarda Gençlik Merkezi’nde görevli Satranç Eğitmenleri Muharrem ABALI, Abdullah SEVER ve Göksel TAŞLIOĞLU hakemlik yaptı.
Müsabakalar sonunda, turnuvaya katılan tüm çocuklarımıza madalyaları takdim edilirken, İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve Gençlik Merkezi Müdürü Erol ÖKTEM turnuvayı derece ile bitiren çocuklarımıza hediyelerini verdi.
Çocuk Hizmetleri Birimi Sorumlusu Şube Müdürümüz Osman ERDEM, mayıs ayında bu turnuvanın 2. Si yapılacağının müjdesini verirken, katılım sağlayan tüm çocuklarımıza, desteklerini esirgemeyen Gençlik Merkezi Müdürü Erol ÖKTEM’e ve hakemlik yapan satranç eğitmenlerine teşekkürlerini sundu.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, emeklerinden dolayı turnuvada görev alan hakemlerimize teşekkür belgelerini takdim etti ve program sonlandırıldı.