3 Aralık Dünya Engelliler Günü Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle düzenlenen programların değerlendirilmesi ve engelliler ilgili yapılacak bir sonraki programda neler yapılabilir konuları üzerine bir toplantı gerçekleştirildi. 
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR başkanlığında düzenlenen değerlendirme toplantısına Engelli Hizmetleri iş ve işlemlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcımız Güngör YÜCE, İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, Şube Müdürümüz Osman ERDEM, Turhal Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Adem KESKİN, Tokat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Abdullah KIYAK, Özel Bakım Merkezi Yetkilileri, Tokat Sakatlar Derneği Yetkilileri, Niksar ZİÇEV Vakfı Yetkilileri, Niksar Bedensel Engelliler Derneği (NİKBED) yetkilileri, Tokat Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Yetkilileri, Tokat Devlet Hastanesi Yetkilileri katıldı. 
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında yapılan programların hazırlık ve uygulama aşamasında emeği geçen siz değerli kurum yetkilileri ve personellerine teşekkürlerimi sunuyorum. Çok güzel etkinlikler gerçekleştirerek bir nebze olsun kendimizi engelli vatandaşlarımızın yerine koyabildik. 3 Aralık günü onların yaşamış olduğu sıkıntıları hissedebildik. İnşallah bugün burada biraraya gelen engellilere yönelik hizmet veren kurumlar olarak daha büyük organizasyonlar yaparak engelli vatandaşlarımızın günlük yaşamda karşılaştıkları sıkıntılara yönelik çalışmalar ortaya koyabiliriz." dedi.
Sözlerinin devamında ÖZDEMİR, Herhangi bir engellinin insan onuruna yakışacak şekilde yaşaması için en ufak bir davranışın bile kıymetli olduğunu hatırlatarak, bu anlamda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak her türlü teklif ve önerilere açık olduğumuzu ifade etti. 
Program çay sohbetiyle devam etti.