2017-2018 Eğitim- Öğretim Yarıyılında Başarı Belgesi Alan Çocuklarımızla Biraraya Geldik

İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde ve Çocuk Evleri Sitesi'nde kalan, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk yarasını tamamlayarak, karne günü, takdir ve teşekkür belgesi almış olanlar çocuklarımız onuruna Tokat Belediyesi Sosyal tesislerinde yemek verildi.
Yemekte çocuklarımızı Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ’de yalnız bırakmadı.
Programın açılışında İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, “Öncelikle kuruluşumuzda korunma ve bakım altında kalan ve başarı belgesi almaya hak kazanmış 88 çocuğumuzu bu onurlu günlerinde yalnız bırakmayan başta Sayın Valimiz Ömer TORAMAN’a, kapılarını sonuna kadar bizlere açan ve bu yemek organizasyonunu tertipleyen Sayın Belediye Başkanımız Eyüp EROĞLU’na akabinde çocuklarımızın başarılarında önemli rol oynayan kuruluş çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.
Çocuklarımıza da bu gururu kendilerine yaşattıkları için minnetlerini sunan ÖZDEMİR, “Kitap okumanın önemine, notlar ne olursa olsun telafisinin her zaman mümkün olacağına, derslerin yanı sıra vatana millete hayırlı birer birey olmanın, Peygamber ahlakından ayrılmamanın önemine vurgu yaparak çocuklarımızı tekrar tebrik etti. “
Programımız, Tokat Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen yemek programının ardından Sayın Valimiz Ömer TORAMAN, Belediye Başkanımız Eyüp EROĞLU ve İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’in çocuklarımıza hediye takdiminin ardından son buldu.