İl Müdürümüz Şehidimizin Oğlu Berkay BAYRAK'ı Mutlu Gününde Yalnız Bırakmadı

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR,  Ağrı Doğubeyazıt Çaldıran Karakolu Karakent köyü mevkisinde 2015'te yol emniyet ve kontrol görevi sırasında şehit olan Uzman Çavuş Musa BAYRAK'ın oğlu Berkay BAYRAK'ın sünnet düğününde aileyi yalnız bırakmadı.
Sayın Valimiz Ömer TORAMAN’ın makam aracını tahsis ettiği şehidin oğlu Berkay BAYRAK, makam aracına eşlik eden konvoyla şehir turu yaptı. 
Şehir turunun ardından sünnet düğününün yapıldığı alana gelen Berkay BAYRAK, sünnet merasimine katılan il protokolünün ellerini öptü.   
Sünnet merasiminde İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Bizler Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Berkay’ın mutlu gününde yanında olmaktan dolayı çok mutluyuz. Sadece bugün değil her zaman onların destekçisiyiz. Allah şehitlerimize rahmet etsin. Onların sayesinde bu memleket huzur ve güvenlik içinde. Berkay Bayrak ise "Büyüyünce jandarma olmak istiyorum. Bugün çok güzel. Hep böyle olsa keşke." dedi. 
Sünnet törenine Vali Dr. Ömer TORAMAN, eşi Neşe TORAMAN Hanımefendi ve İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’in yanı sıra, Belediye Başkanı Eyüp EROĞLU, İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU, İl Jandarma Komutanı Albay Hidayet ARIKAN, Berkay’ın ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.