İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Şenel AĞIL'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Şırnak’ta PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Şenel AĞIL’ın Turhal’da yaşayan ailesine taziyede bulundu.
Ziyarette İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’e, Turhal Sosyal Merkezi Müdürü Ahmet GÖÇER eşlik etti.
Şehidimizin yakınlarıyla görüşen İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, “Şehidimiz, bizim geleceğimiz için, bu vatanın bekası için canını hiç çekinmeden feda etti.. Bizim onlar için, onların aileleri için yaptıklarımız, onların bu vatan için yaptıklarının yanında hiçbir şey ifade etmez. Elbette onları geri getiremeyiz ama en azından onları unutmadığımız bilinsin istedik. Biz, şehitlerimizle gurur duyuyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak şehit ailelerimizle hep bir arada olacağız. Kapımız her zaman sizlere açık”  diyerek sözlerine son verdi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Turhal ziyaretinde 23 yıl önce Siirt-Baykan mevkiinde şehadete ulaşan Cafer ATASEVER’in yakınlarını ziyaret etmeyi unutmadı.
Şehit Jandarma Çavuş Cafer ATASEVER’in şehadetinin sene-i devriyesinde ÖZDEMİR, aileye tekrardan taziyelerini iletirken ailenin istekleri arzuları dinledi.
Ziyaret yapılan duanın ardından son buldu.