İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmıyor

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve Şube Müdürümüz Osman ERDEM, şehit yakınlarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.
İlimiz Pazar ilçesine bağlı Çiftlik Köyünde ikamet eden ve görevi başında şehit olan Uzman Çavuş Osman ATEŞ’in ailesine ziyarette bulunan ÖZDEMİR, yakın zamanda büyük bir cerrahi operasyon geçiren şehidin kardeşine geçmiş olsun dileklerini iletti. Aile ile bir süre sohbet eden İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Turhal’da ikamet eden ve 15.05.2008 yılında şehadete ulaşan Şehit Ömer ÇINAR’ın ailesini ziyaret etmek üzere ayrıldı.
Turhal’daki aile ziyaretinde İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’e Turhal Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet GÖÇER’de eşlik etti. Duygusal anların yaşandığı ziyarette Turhal Sosyal Merkezi Müdürü Ahmet GÖÇER şehidimizin ruhu için dua ederken, İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR şehit annesinin istek ve taleplerini yerine getirmek üzere not aldı ve ziyaret sonlandırdı.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Turhal Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet GÖÇER ve Şube Müdürümüz Osman ERDEM, Zile İlçemizde yapımı tamamlanan Zile Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünün peyzaj yapılan alanlarını ve bina içerisinde eksiklikleri yerinde görmek için incelemelerde bulundu.