İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Mesai Sonrası Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve Şube Müdürü Osman ERDEM, mesai saatleri sonrası kurumumuzdan hizmet alan vatandaşlarımızı ziyarete devam ediyor.
Mesai sonrası ziyaretlerini öncelikle L.G isimli engellimizin evine gerçekleştiren İl Müdürümüz, L.G ve ailesiyle ile kısa süreli sohbet gerçekleştirdi. Daha sonra sorun  ve isteklerini dinleyen İl Müdürümüz “biz bu yola çıkarken sizlerin hizmetkarı olacağımızı ifade etmiştir. Ve bu uğurda çalışmaktayız. Sizlerin dert ve sıkıntıları bizlerin dert ve sıkıntılarıdır. Eğer bir sıkıntınız olursa bizlerin kapısı her zaman açıktır. En kısa ve süratli şekilde bu sıkıntı ve sorunları kaldıracağımızdan şüpheniz olmasın” diyerek sözlerini sonlandırdı. Daha sonra E.Ç ve H.D İsimli engelli vatandaşlarımızın evine geçen İl Müdürümüz ve ekibi burada da engellimizin ile sohbet gerçekleştirerek sıkıntı ve isteklerini dinledi. 
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, ziyarette engellimiz L.G'nin talebi olan engelli aracını en kısa zamanda temin edileceğini ve kendisine teslim edileceğinin sözünü verdi ve ziyaretler sonlandırıldı.