İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Erbaa'da Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve Şube Müdürümüz Osman ERDEM Erbaa ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Öncelikle Erbaa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüze Müdür olarak atanan Sadettin TEMEL’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Ziyarette İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, TEMEL’e hizmet verdiğimizi kesimin özel bir kesim olduğunu ifade ederek, çalışmalarımızın bu yönde önem arz ettiğinin altını çizerek görevinde başarılar diledi. Erbaa Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Sadettin TEMEL ise ziyaretlerinden ötürü İl Müdürümüze memnuniyetlerini belirttiler.
Daha sonra İl Müdürümüz ÖZDEMİR ve Şube Müdürümüz ERDEM, 2003 yılında Ankara Polatlı’da vatani görevini yaparken şehit olan Er Zeki ÇINAR’ın ailesine Sene-i Devriye ziyaretinde bulundu.
Ziyarette İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ,"Vatani görevini yaparken şehadete ulaşan evladınızın acısını sizlerle paylaşıyorum. Onların vatan için yaptıkları fedakârlık hiçbir şekilde ödenemez. Vatan sevgisini ve millet bilincini sürekli diri tutmak için şehitlerimizi ziyaret etmeli ve onların yaptığı fedakârlığı anlamalıyız.  Şehadet şerbetini içmek herkese nasip olmaz. Rabbim bu mükâfatı Ömer kardeşimize nasip etti. O yüce mertebede inşallah sizlerden şefaatçi olacak." dedi. Şehidimizin kabir başında dua ettikten sonra ailenin ihtiyaç ve sıkıntılarını dinleyen ÖZDEMİR, sıkıntıların giderilmesi noktasında yapılacak çalışmalarla ilgili aileyi bilgilendirdi. 
Son olarak Erbaa’da ikamet eden ve kurumumuzdan Evde Bakım Hizmeti alan engelli A.K. ziyaret edildi. Ziyarette engellimiz ve ailesi ile sohbet eden İl Müdürümüz, her zaman ailenin yanlarında olduklarını ifade ederek, herhangi bir sıkıntı veya sorun anında kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.