Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde Kalan Engellilerimizle Biraraya Geldik

Engelliler Haftası münasebetiyle, İl Müdürlüğümüze bağlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan Engellilerimizle bir araya geldik.
Kuruluşumuzun bahçesinde gerçekleştirilen programımıza Sayın Valimiz Cevdet CAN ve eşi Naime CAN Hanımefendinin yanısıra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İl Jandarma Komutanı Hidayet ARIKAN, İl Müftüsü Ahmet ERDEM, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali YILMAZ ve Kuruluş Müdürlerimiz eşlik etti.
Engellilerimizle bir araya gelen Sayın Valimiz Cevdet CAN, “Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. Kapımız ve gönlümüz sizlere her zaman açık. Sizleri mutlu görmek, bizi mutlu ediyor” dedi.  
ENGELLİLERDEN EL SANATLARI SERGİSİ
Yemek programının ardından, Engelli Bakım Merkezi’nde kalan vatandaşların bir yıl içerisinde hazırladıkları el sanatları ürünlerinden oluşan “El Ürünleri Sergisi” gezildi. Eşi Naime CAN Hanımefendi ile birlikte sergiyi gezen Sayın Valimiz Cevdet CAN, engelli vatandaşların becerilerini bu tür organizasyonlarla ortaya koymalarının önemli olduğuna vurgu yaparak, "Sergide birbirinden güzel ürünler bulunuyor. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.  
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, il protokolümüze engellilerimiz adına teşekkürlerini sunarken, böyle özel günlerde engellilerimizin İl Protokolüyle biraraya gelmesinin engellilerimiz için önemli olduğunu ifade etti.
Programımız devamında Engellilerimiz çalınan müziklerle doyasıya eğlendi.