2017 ASDEP Görevlisi Mülakat Tarihi Açıklandı

Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Tokat Sosyal Hizmet Merkezi, Turhal Sosyal Hizmet Merkezi, Niksar Sosyal Hizmet Merkezi ve Erbaa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere ASDEP Görevlisi pozisyonu için başvuru süreci tamamlanmış olup, ASDEP görevlisi alımı sözlü sınavına girmeye hak kazanan adayların listesi 25 Nisan 2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz web adresinde yayınlanmıştır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 31.05.2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz’de 09:00 – 18:00 saatleri arasında değerlendirmeye alınacaktır.

İl Müdürlüğümüzde yapılacak olan sözlü sınava, adaylarımız 2 grup halinde alınacak olup, Sözlü sınava katılacak adayların geçerli kimlik kartı ile birlikte söz konusu adres, tarih ve saatte hazır bulunması gerekmektedir.

Sözlü sınava girecek adaylar için ‘’Sınav Giriş Belgeleri’’ düzenlenmeyecek olup, adaylar sınav günü sınav yapılacak binanın girişinde kimlik belgeleri kontrol edilerek sözlü sınavına alınacaktır.


Yukarıda belirtilen kurallara uyulmadığı takdirde herhangi bir mazeret kabul edilmeyecek, başka bir sözlü sınav hakkı verilmeyecektir.

İlgililere önemle duyurulur.

ADRES : Hızarhane Cad. SHÇEK İşhanı K:2 No:4 /Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 
 

SÖZLÜ MÜLAKATA
09.00-13.00 SAATLERİ ARASINDA KATILACAK ADAYLAR LİSTESİ

 
Sn ADI SOYADI Branşi Puanı
1 Asena GÜNESEN Sosyal Hizmet 86,04
2 Mervenur SARI Sosyal Hizmet 85,61
3 Ayşe ASLAN Sosyal Hizmet 85,50
4 Belgin GÜNDOĞDU Sosyoloji 84,88
5 Esra TONBUL Sosyal Hizmet 84,71
6 Belkıs KESKİN Sosyal Hizmet 84,08
7 Resul DOĞAN Reh.Psi.Danş. 84,01
8 Aslı GEDİK Sosyal Hizmet 83,87
9 Ahmet Turan ÖZDİKİCİ Sosyoloji 83,48
10 Nadir DEMİR Reh.Psi.Danş. 83,47
11 Samet POLAT Reh.Psi.Danş. 83,28
12 Ahmet Semih KOÇ Reh.Psi.Danş. 83,19
13 Feriha YILMAZ Sosyal Hizmet 83,15
14 Mustafa İÇER Sosyal Hizmet 83,00
15 Fatih BEKTAŞ Sosyal Hizmet 82,88
16 Arzu ÖZEK Sosyal Hizmet 82,82
17 Mine HORPAN Sosyoloji 82,76
18 Mehtap USLU Sosyoloji 82,53
19 Şeyma KOÇ Sosyal Hizmet 82,51
20 Cengiz GÜNDÜZ Sosyal Hizmet 82,41
21 Mahmut BARAN Reh.Psi.Danş. 82,27
22 Mücahit Salih TÜRKMEN Sosyal Hizmet 82,10
23 Gülendam NAZLI Psikoloji 82,02
24 Koray KARAGÖL Sosyal Hizmet 81,82
25 Nilüfer UĞUR Sosyoloji 81,80
26 İlknur ER Sosyal Hizmet 81,48
27 Seher OCAK Sosyoloji 81,38
28 Cemre ARSLAN Sosyal Hizmet 81,29
29 Başak BİKET Sosyal Hizmet 81,24
30 Mehmet Bünyamin ERKAN Reh.Psi.Danş. 81,24
31 Betül KISACIK Reh.Psi.Danş. 81,18
32 İzzet İlkay DÜŞKÜN Reh.Psi.Danş. 81,10
33 Yeter AKGÖZLÜ Sosyal Hizmet 81,03
34 Nurbanu ŞAHİNGÖZ Sosyal Hizmet 81,00
35 Sultan ÇETİN Reh. Psi. Danış 80,99
 
 
SÖZLÜ MÜLAKATA
14.00-18.00 SAATLERİ ARASINDA KATILACAK ADAYLAR LİSTESİ

 
Sn ADI SOYADI Branşi Puanı
36 Ergun EREN Reh.Psi.Danş. 80,98
37 Fatih AKGÜL Sosyal Hizmet 80,77
38 Şeyda KESER Sosyoloji 80,76
39 Emrullah BOZKURT Sosyal Hizmet 80,74
40 Zeynep TEPEBAŞI Sosyal Hizmet 80,74
41 Yağmur ŞAHİN Sosyoloji 80,72
42 Buse ANAPAL Reh.Psi.Danş. 80,69
43 Nisanur CEYHAN Sosyoloji 80,66
44 Merve SOYLU Reh.Psi.Danş. 80,66
45 Merve İŞLEYEN Reh.Psi.Danş. 80,62
46 Onur ÇELİK Reh.Psi.Danş. 80,55
47 Hüseyin ÖZDEMİR Reh.Psi.Danş. 80,49
48 Cansu ÖZKAN Sosyal Hizmet 80,46
49 Emel AKDERE Sosyal Hizmet 80,45
50 Kevser Emine USTA Sosyal Hizmet 80,37
51 Elmas BUDAK Sosyal Hizmet 80,34
52 Neslihan KONUR Sosyal Hizmet 80,33
53 Melis Buse KARAARSLAN Sosyal Hizmet 80,29
54 Orhan GÖK Sosyal Hizmet 80,26
55 Hasan KÖSE Reh.Psi.Danş. 80,10
56 Ümmühan Tülay ERDEM Sosyoloji 79,91
57 Elif MUTLU Sosyoloji 79,87
58 Şeyma SAYKILI Sosyal Hizmet 79,84
59 Elmas YAMAN Sosyal Hizmet 79,76
60 Betül DEMİR Sosyal Hizmet 79,75
61 Gökhan ATEŞ Sosyal Hizmet 79,74
62 Emine KARAMAN Sosyal Hizmet 79,64
63 Kevser GÜNGÖR Sosyoloji 79,62
64 Narin BOZTAŞ Sosyal Hizmet 79,59
65 Sezen ÖKSÜZ Reh.Psi.Danş. 79,50
66 Muhammed Bahadır AVŞAR Sosyal Hizmet 79,49
67 Derya ÖZTÜRK Sosyoloji 79,44
68 Tuğbanur CERME Sosyal Hizmet 79,41
69 Nur AKPINAR Sosyal Hizmet 79,35
70 Sefa ÇÖPÇÜ Sosyal Hizmet 79,30